Clips Nedir ?

Wodiza Clips Sistem ile bir kutu yapmak da, parçaları birleştirerek içinde yaşayabileceğiniz bir ev yapmak da aynı derecede kolay!

Wodiza’nın uzun yıllar dayanıklı, tekrar tekrar sökülüp takılabilen, hiçbir ek malzemeye gerek duymadan kolayca kurulan Clips Sistemi yaşama pratiklik katıyor!

Wodiza

Dünyada ilk ve tek olan Clips Sistem’in benzerine hirbir demonte üründe rastlanmaz. Yenilikçi, eğlenceli ve farklıdır.

Clips Sistem sayısız kullanım alanına hizmet eder. Tek bir sistem kullanarak yaşamı kolaylaştırmak, düzen kurmak hatta barınma ihtiyacını karşılamak bile mümkündür.

Pratik kurulumu sayesinde Clips Sistem ile bir ürünü tamamlarken yalnızca metal klipsleri yüzeydeki boşluklara takmak yeterli.

Birbirine eklenen parçalar klipsler çıkarılmadığı sürece ayrılmaz. Kullanılan özel ahşap sayesinde zaman içinde atma gibi problemlere sebep olmaz.

Taşınma, yer değiştirme gibi çeşitli sebeplerle tekrar tekrar sökülüp yeniden birleştirilebilir, hiç bir hasar almadan uzun süre kullanılabilir.

Clips Sistem ile bir araya getirilmiş bir ürün tasarımda yenilik arayanları mutlu eder. Sıradan birleştirme işlemlerinin aksine Wodiza, klipsleri de tasarıma dahil ederek heyecan verici bir çizgi yakalar.